Novinky
 
8.7.
 

5. - 7.7. proběhl Interclub 2012 v Hořicích. Konečné pořadí klubů je:
1. CCD Telč 4/4
2. KK Praha 3/4
3. CCCC Hořice 2/4
4. SKK Silesia 1/4
5. FNCC Ostrava 0/4

(jac)
20.6.
 

Dne 20.6. proběhla organizace akce pro Radio1. Foto naleznete v naši galerii

(jac)
16.6.
 

Vítězem turnaje Hořice Debl cup AC CCCC se stali Jan Čihák a John Lammin z KK Praha. Gratulujeme.

(jac)
14.6.
 

Dne 14.6. proběhla organizace akce Croquet Cup pro společnost Saatchi & Saatchi. Foto naleznete v naši galerii

(jac)
14.6.
 

John Lammin se stal členem klubu KKP.

(jac)
12.6.
 

V sobotu 9.6. odpoledne probelh tréning kroketu v pražských Hrdlořezých s novozélandským hráčem Johnem Lamminem. Hráč projevil zájem stát se členem klubu KKP.

(jac)
6.6.
 

Vítězem obou turnajů v Telči(Telč croquet all-round cup AC a Telč croquet all-round cup GC) se stal Ota Stankuš z KK Praha, čímž získal titul "all-round croquet player 2012". Gratulujeme.

(jac)
Nejbližší turnaje
Telč
21.5. - 22.5.

A
Czech Open AC
Telč
4.6. - 4.6.

G
GC Métis Debl
Telč
18.6. - 19.6.

A
CG Métis Cup Telč
Telč
4.7. - 6.7.

A
MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC
Telč
16.7. - 17.7.

G
For Ladies GC Cup
Archív hlavních stránek
Archív úvodních stránek
23.5. 2012
Zápis z turnaje O pohár CCCC


Základní skupina C s Janem Čihákem
Základní skupina C s Janem Čihákem
V sobotu 19.5. proběhl za krásného slunečného počasí v Hořicích asociační handicapový turnaj O pohár CCCC. Jediným nominovaným hráčem za KKP byl Jan Čihák. Manažer turnaje upravil některé handicapy hráčů z aktuálního handicapového žebříčku, např. Jan Čihák hrál se 7,5 místo 8. Celkem se turnaje zúčasnilo 16 hráčů. Hrálo se systémem každý s každým ve čtyřech skupinách po čtyřech. Do vyřazovacího systému postoupoval pouze první hráč z každé skupiny. V prvním semifinále se utkal Tomáš Rejmont (CCCC Hořice) s Hankou Hajnovou (CCD Telč) a ve druhém Jan Čihák (KKP) s Davidem Hajnem (CCD Telč).
Semifinálový zápas mezi Janem Čihákem a Davidem Hajnem
Semifinálový zápas mezi Janem Čihákem a Davidem Hajnem
Jan Čihák si vybral své 4 handicapy na Davida Hajna ihned v úvodu hry a tím získal nad Davidem náskok +7 branek. Následně jedním dlouhým breakem Hajn projel všech 6 branek a tím stáhl náskok o pouhou jednu branku. Honza této situace využil, projel 2 branky v jednom tahu a Hajnovu černou kouli vykolíkoval a tím získal zásadní převahu. David měl svoji modrou kouli vždy velmi daleko od soupeřových koulí, netrefil se a Honza během krátké doby uzavřel hru s rozdílem +7.

Do finále se hladce přes Tomáše probojovala Hanka Hajnová. Finálové utkání se hrálo na kurtu číslo 4, na kterém doposud nehrál nikdo z finalistů. Honza měl handicapový půltah náskok, který si opět vybral na začátku hry. Hra se přelívala a na hrbolatém hřišti přeskakovala jedna koule přes druhou. Avšak v tropickém vedru a po úporném boji nakonec Honza Hanku porazil o 7 branek a vyhrál pohár CCCC Hořice.
Vyhlášení vítězů turnaje O pohár CCCC
Vyhlášení vítězů turnaje O pohár CCCC

Vyhlášení vítězů turnaje O pohár CCCC
Vyhlášení vítězů turnaje O pohár CCCC


Turnaj se odehrál ve velké pohodě a náladu na turnaji mohla zkazit snad jen informace, že naši hokejisté prohráli v semifinále MS v hokeji se Slovenským týmem a tak byli nuceni v neděli hrát o třetí místo s Finskem.

Více informaci a výsledkovou listinu najdete na stránkách AČMK. Foto galerie je zde.