Novinky
 
8.7.
 

5. - 7.7. proběhl Interclub 2012 v Hořicích. Konečné pořadí klubů je:
1. CCD Telč 4/4
2. KK Praha 3/4
3. CCCC Hořice 2/4
4. SKK Silesia 1/4
5. FNCC Ostrava 0/4

(jac)
20.6.
 

Dne 20.6. proběhla organizace akce pro Radio1. Foto naleznete v naši galerii

(jac)
16.6.
 

Vítězem turnaje Hořice Debl cup AC CCCC se stali Jan Čihák a John Lammin z KK Praha. Gratulujeme.

(jac)
14.6.
 

Dne 14.6. proběhla organizace akce Croquet Cup pro společnost Saatchi & Saatchi. Foto naleznete v naši galerii

(jac)
14.6.
 

John Lammin se stal členem klubu KKP.

(jac)
12.6.
 

V sobotu 9.6. odpoledne probelh tréning kroketu v pražských Hrdlořezých s novozélandským hráčem Johnem Lamminem. Hráč projevil zájem stát se členem klubu KKP.

(jac)
6.6.
 

Vítězem obou turnajů v Telči(Telč croquet all-round cup AC a Telč croquet all-round cup GC) se stal Ota Stankuš z KK Praha, čímž získal titul "all-round croquet player 2012". Gratulujeme.

(jac)
Nejbližší turnaje
Telč
19.6. - 19.6.

A
CG Métis Cup Telč
Telč
3.7. - 6.7.

A
INTERCLUB
Telč
24.7. - 25.7.

A
Mistrovství republiky U17
Telč
14.8. - 14.8.

G
Telč croquet all-round cup GC
Telč
15.8. - 15.8.

G
Telč croquet all-round cup AC
Informace o Kroketovém Klubu Praha.
Text čeká na zpracování.

Pokud máte dotazy ohledně fungování KKP, kontaktujete nás prosím na kkp@kroket.org.

Děkujeme a omlouváme se za toto dočasné řešení.
KKP

Žebříček - Golf kroket

Pořadí Jméno Klub Grade Index Půda Statistika Poslední turnaj
KKP AČMK SVĚT           H V P %  
 1 Miroslav HavlíkCCDT15121567551701393181Telč croquet all-round cup GC (22.8.2020)
 2 Otakar StankušMétis1461146212161803683DaRK Cup GC (30.8.2020)
 3 Václav DoskočilCCDT124313015886622472Mistrovství republiky GC (4.7.2020)
14 Jan ČihákKKP12391210-29129894068Mistrovství republiky GC (4.7.2020)
 5 Stanislav VorelCCCC12241200-24140786255Chodovický turnaj GC (19.9.2020)
 6 David HajnCCDT12051197-891632869Telč croquet all-round cup GC (22.8.2020)
 7 Jan KrálCCCC1146115151831077658Chodovický turnaj GC (19.9.2020)
 8 Jiří PlachýCCDT11011077-24122764662Mistrovství republiky GC (4.7.2020)
 9 Tomáš RejmontCCCC10651071650341668Chodovický turnaj GC (21.9.2019)
 10 Dagmar ŠtěpánkováCCCC10511083321801047657Chodovický turnaj GC (19.9.2020)
 11 Jan Dehner1050106212155956061Mistrovství republiky GC (4.7.2020)
 12 Michal Kotyk1025106843154777750Mistrovství republiky GC (4.7.2020)
 13 Anna KrálováCCCC996993-32401518962Chodovický turnaj GC (19.9.2020)
 14 Nicole KloiberováCCDT9801036562217577Podzimní U17 Cup (12.9.2020)
 15 Ivo MartákSKKS9589657169756Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 16 Lukáš SvobodaCCDT940936-442231954Podzimní U17 Cup (12.9.2020)
 17 Jan DolejšMétis92993781812666GC Métis Cup Praha (5.9.2020)
 18 Michal PrůchaCCDT92494016129375Podzimní U16 Cup (11.9.2019)
 19 Martin Güntner9229735164266Telč croquet all-round cup GC (22.8.2020)
 20 Petr DěrgelFNCCO9099362754180Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 21 Vojtěch DušekMétis907941342113861GC Métis Cup Praha (5.9.2020)
 22 Heinz Hackl9069201453260Telč croquet all-round cup GC (22.8.2020)
 23 Štěpán HazdraCCDT895843-521876312433DaRK Cup GC (30.8.2020)
 24 Michal BorákSKKS890854-3635191654Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 25 Martin KasalCCDT883859-2495455Podzimní U16 Cup (11.9.2019)
 26 Jana BahazijováMétis879830-4973442GC Métis Cup Praha (5.9.2020)
 27 Josef RákosníkMétis879869-1026131350Podzimní U17 Cup (12.9.2020)
 28 Petr Kuchta87988451910952Hořický golf kroket (13.6.2020)
 29 Lukáš Nerad878838-4041325Pražský golf kroket (24.8.2019)
 30 Christophe Bergen877861-1642250Telč croquet all-round cup GC (22.8.2020)
 31 Filip VávraMétis876875-1137653GC Métis Cup Telč (20.6.2020)
 32 Bohuslav Dušek876815-6141325GC Métis Cup Telč (22.6.2019)
 33 Eliška Hrůzová875792-833030GC Métis Cup Telč (20.6.2020)
 34 Lucie ProcházkováCCDT875811-6441325GC Métis Cup Telč (22.6.2019)
 35 Michal KloiberCCDT8758750104640Telč croquet all-round cup GC (22.8.2020)
 36 Lucie Hauzarová875845-3042250GC Métis Cup Telč (22.6.2019)
 37 Aneta Bartoňová873812-6151420Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 38 Tom Nemec869854-15126650Podzimní U16 Cup (11.9.2019)
 39 Ema Kotyková864771-934040GC Métis Cup Telč (20.6.2020)
 40 Marie DolejšováMétis863771-924040GC Métis Cup Praha (5.9.2020)
 41 Robert DavidCCDT863845-1852232944Telč croquet all-round cup GC (22.8.2020)
 42 Antonín Pokorný862778-845050Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 43 Soňa Děrgelová862768-944040Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 44 Natalia PuchalaMétis855798-5762433GC Métis Cup Telč (20.6.2020)
 45 Julie VávrováMétis8518974620101050GC Métis Cup Praha (5.9.2020)
 46 Natálie Kadlubová850771-7961516Podzimní U16 Cup (11.9.2019)
 47 Ondřej SimaichlMétis850830-20104640Podzimní U17 Cup (12.9.2020)
 48 Ekaterina PeškováLGCC8388804287444350GC Ladies Cup (1.6.2019)
 49 Dan NemecMétis835784-51135838GC Métis Cup Telč (20.6.2020)
 50 Mykhailo BaidanMétis833773-60103730Podzimní U17 Cup (12.9.2020)
 51 Tomáš VrtnýMétis8228472598405840DaRK Cup GC (30.8.2020)
 52 Naděžda BauerováCCCC820796-241847411040Chodovický turnaj GC (19.9.2020)
 53 Jakub Plachý820722-98112918Podzimní U17 Cup (12.9.2020)
 54 Kateřina Dehnerová818771-47123925Telč croquet all-round cup GC (11.8.2019)
 55 Hana HajnováCCDT816765-5152203238Pražský golf kroket (24.8.2019)
 56 Michal MajcherCCDT809747-62102820Podzimní U17 Cup (12.9.2020)
 57 Milada BártováCCCC808795-1373284538Chodovický turnaj GC (19.9.2020)
 58 Alena PažďorováLGCC779775-497435444GC Ladies Cup (1.6.2019)
 59 Jiří SvobodaCCDT76977672171433Podzimní U17 Cup (12.9.2020)
 60 Dana Struhalová752622-130120120Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 61 Adéla NavrátilováFNCCO7517712069234633Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 62 Petr DraslarCCCC747747073314242Hořický golf kroket (13.6.2020)
263 Lucie KotykováKKP725705-2066234334Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 64 Martina NavrátilováFNCCO720682-3879324740Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 65 Dana BezdíčkováLGCC709679-3037102727GC Ladies Cup (1.6.2019)
 66 Darina TomáškováLGCC697625-7265263940GC Ladies Cup (1.6.2019)
 67 Alena MíškováLGCC681628-5345153033GC Ladies Cup (1.6.2019)
 68 Marion RadováLGCC645641-448143429GC Ladies Cup (1.6.2019)
 69 Jan Král st.CCCC615589-263653113Chodovický turnaj GC (19.9.2020)
 70 Leona VorlováCCCC61262715117229518Hořický golf kroket (13.6.2020)
 71 Zdenka ČížkováLGCC519446-73391382GC Ladies Cup (1.6.2019)

Žebříček - Asociační kroket

Pořadí Jméno Klub Grade Index Půda Handicap Statistika Poslední turnaj
KKP AČMK SVĚT             H V P %  
 1 Miroslav HavlíkCCDT17981868708136954169Telčský pohár (26.9.2020)
 2 David HajnCCDT17821738-4432552074881Telčský pohár (26.9.2020)
 3 Ivo MartákSKKS17221632-904.51431093476INTERCLUB SINGLES AC (28.9.2018)
 4 Jiří PlachýCCDT17121713152441687668Telč croquet all-round cup AC (10.8.2019)
 5 Václav DoskočilCCDT16651652-135.5126913572Telčský pohár (26.9.2020)
16 Jan ČihákKKP16581625-337.51491034669Kroketová Praha (27.4.2019)
 7 Otakar StankušMétis154615904462401736772DaRK Cup AC (29.8.2020)
 8 Hana HajnováCCDT14311404-277157956260O pohár CCCC (8.6.2019)
 9 Michal BorákSKKS13811275-1067109644558INTERCLUB SINGLES AC (28.9.2018)
 10 Jan KrálCCCC123212612912169789146Telčský pohár (26.9.2020)
 11 Tomáš VrtnýMétis12041120-847.5178958353DaRK Cup AC (29.8.2020)
 12 Anna KrálováCCCC12021137-65131766311335Telčský pohár (26.9.2020)
 13 Michal Kotyk11771193168.51747110340MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC (5.7.2019)
 14 Stanislav VorelCCCC10701042-2812140578340Telčský pohár (14.9.2019)
 15 Štěpán HazdraCCDT10201009-11102247914535Telčský pohár (26.9.2020)
 16 Dagmar ŠtěpánkováCCCC1017988-2912118526644O pohár CCCC (8.6.2019)
 17 Petr DraslarCCCC973901-721196435344O pohár CCCC (8.6.2019)
 18 Martin Güntner7311187456043175Telč croquet all-round cup AC (22.8.2020)
 19 Heinz Hackl7231191468043175Telč croquet all-round cup AC (22.8.2020)
 20 Christophe Bergen7191116397042250Telč croquet all-round cup AC (22.8.2020)
 21 Leona VorlováCCCC550501-4913938858Telčský pohár (14.9.2019)