Novinky
 
8.7.
 

5. - 7.7. proběhl Interclub 2012 v Hořicích. Konečné pořadí klubů je:
1. CCD Telč 4/4
2. KK Praha 3/4
3. CCCC Hořice 2/4
4. SKK Silesia 1/4
5. FNCC Ostrava 0/4

(jac)
20.6.
 

Dne 20.6. proběhla organizace akce pro Radio1. Foto naleznete v naši galerii

(jac)
16.6.
 

Vítězem turnaje Hořice Debl cup AC CCCC se stali Jan Čihák a John Lammin z KK Praha. Gratulujeme.

(jac)
14.6.
 

Dne 14.6. proběhla organizace akce Croquet Cup pro společnost Saatchi & Saatchi. Foto naleznete v naši galerii

(jac)
14.6.
 

John Lammin se stal členem klubu KKP.

(jac)
12.6.
 

V sobotu 9.6. odpoledne probelh tréning kroketu v pražských Hrdlořezých s novozélandským hráčem Johnem Lamminem. Hráč projevil zájem stát se členem klubu KKP.

(jac)
6.6.
 

Vítězem obou turnajů v Telči(Telč croquet all-round cup AC a Telč croquet all-round cup GC) se stal Ota Stankuš z KK Praha, čímž získal titul "all-round croquet player 2012". Gratulujeme.

(jac)
Nejbližší turnaje
Informace o Kroketovém Klubu Praha.
Text čeká na zpracování.

Pokud máte dotazy ohledně fungování KKP, kontaktujete nás prosím na kkp@kroket.org.

Děkujeme a omlouváme se za toto dočasné řešení.
KKP

Žebříček - Golf kroket

Pořadí Jméno Klub Grade Index Půda Statistika Poslední turnaj
KKP AČMK SVĚT           H V P %  
 1 Miroslav HavlíkCCDT15751544-311771443381O pohár CCCC (18.9.2021)
 2 Otakar StankušMétis14921504122331953883O pohár CCCC (18.9.2021)
 3 Václav DoskočilCCDT132813966890662473INTERCLUB SINGLES GC (3.7.2021)
14 Jan ČihákKKP12881258-30129894068Mistrovství republiky GC (4.7.2020)
 5 David HajnCCDT12751277298692970Telč croquet all-round cup GC (15.8.2021)
 6 Stanislav VorelCCCC11901106-84156876955Telč croquet all-round cup GC (15.8.2021)
 7 Jiří PlachýCCDT1154117723125794663INTERCLUB SINGLES GC (3.7.2021)
 8 Jan KrálCCCC11511171202021198358O pohár CCCC (18.9.2021)
 9 Dagmar ŠtěpánkováCCCC11181089-291971148357O pohár CCCC (18.9.2021)
 10 Anna KrálováCCCC11151114-12631649962O pohár CCCC (18.9.2021)
 11 Josef RákosníkMétis111111281773442960O pohár CCCC (18.9.2021)
 12 Tomáš RejmontCCCC11101114450341668Chodovický turnaj GC (21.9.2019)
 13 Jan Dehner1102111210155956061Mistrovství republiky GC (4.7.2020)
 14 Michal KotykMétis1090110616161818050O pohár CCCC (18.9.2021)
 15 Nicole KloiberováCCDT106911205152361669O pohár CCCC (18.9.2021)
 16 Lukáš SvobodaCCDT10391025-1475423356O pohár CCCC (18.9.2021)
 17 Vojtěch DušekMétis10271035851312060O pohár CCCC (18.9.2021)
 18 Petr Kuchta101010655532191359O pohár CCCC (18.9.2021)
 19 Tomáš VrtnýMétis10091138129113516245O pohár CCCC (18.9.2021)
 20 Ivo MartákSKKS992101927169756Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 21 Michal KloiberCCDT96710185125121348O pohár CCCC (18.9.2021)
 22 Michal BorákSKKS935900-3535191654Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 23 Jan DolejšMétis92910178851272452O pohár CCCC (18.9.2021)
 24 Ondřej SimaichlMétis928913-1530141646O pohár CCCC (18.9.2021)
 25 Štěpán HazdraCCDT920904-162016813333DaRK Cup GC (22.8.2021)
 26 Martin Güntner919102310464266Telč croquet all-round cup GC (22.8.2020)
 27 Filip VávraMétis916952361710758GC Métis Cup Praha (4.9.2021)
 28 Robert DavidCCDT913896-1752232944Telč croquet all-round cup GC (22.8.2020)
 29 Jiří SvobodaCCDT9039211837172045GC Métis Cup Praha (4.9.2021)
 30 Petr DěrgelFNCCO9009858554180Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 31 Heinz Hackl8979697253260Telč croquet all-round cup GC (22.8.2020)
 32 Jan Hruška8918910147750GC Métis Cup Praha (4.9.2021)
 33 Viktor KloiberCCDT88688931981142O pohár CCCC (18.9.2021)
 34 Štěpán Kozubek8859314664266GC Métis Cup Praha (4.9.2021)
 35 Julie VávrováMétis881848-3326111542Mistrovství republiky U17 (23.7.2021)
 36 Ekaterina PeškováLGCC879830-4999475247Telč croquet all-round cup GC (15.8.2021)
 37 Mikuláš Kozubek8699083942250GC Métis Cup Praha (4.9.2021)
 38 Dan NemecMétis867851-16135838GC Métis Cup Telč (20.6.2020)
 39 Jana BahazijováMétis864811-53113827Mistrovství republiky U17 (23.7.2021)
 40 Aneta Bartoňová864862-251420Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 41 Christophe Bergen8629104842250Telč croquet all-round cup GC (22.8.2020)
 42 Natalia PuchalaMétis85887012125741Mistrovství republiky U17 (23.7.2021)
 43 Milada BártováCCCC857844-1373284538Chodovický turnaj GC (19.9.2020)
 44 Roman Dušek854850-461516O pohár CCCC (18.9.2021)
 45 Kateřina Dehnerová ml.853849-43030CG Métis Cup Telč (19.6.2021)
 46 Antonín Pokorný853829-245050Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 47 Kateřina Kuchtová853823-3061516O pohár CCCC (18.9.2021)
 48 Štěpán Hazdra jr.CCDT852836-164040CG Métis Cup Telč (19.6.2021)
 49 Ema KotykováMétis852837-154040GC Métis Cup Telč (20.6.2020)
 50 Soňa Děrgelová846818-284040Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 51 Adam Hruška846809-3781712GC Métis Cup Praha (4.9.2021)
 52 Alena PažďorováLGCC840828-12109476243Telč croquet all-round cup GC (15.8.2021)
 53 Eliška Hrůzová837780-577070Mistrovství republiky U17 (23.7.2021)
 54 Marie DolejšováMétis836792-448080GC Métis Cup Praha (4.9.2021)
 55 Michal MajcherCCDT816789-271741323Mistrovství republiky U17 (23.7.2021)
 56 Naděžda BauerováCCCC816765-511957611938INTERCLUB SINGLES GC (3.7.2021)
 57 Adéla NavrátilováFNCCO8048231969234633Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 58 Petr DraslarCCCC795796173314242Hořický golf kroket (13.6.2020)
 59 Jakub PlachýCCDT793720-732552020O pohár CCCC (18.9.2021)
 60 Mykhailo BaidanMétis781711-702341917GC Métis Cup Praha (4.9.2021)
261 Lucie KotykováKKP7767901472254734O pohár CCCC (18.9.2021)
 62 Dana Struhalová774672-102120120Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 63 Martina NavrátilováFNCCO771735-3679324740Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila (6.6.2020)
 64 Jan Král st.CCCC662638-243653113Chodovický turnaj GC (19.9.2020)
 65 Leona VorlováCCCC647623-241282310517INTERCLUB SINGLES GC (3.7.2021)

Žebříček - Asociační kroket

Pořadí Jméno Klub Grade Index Půda Handicap Statistika Poslední turnaj
KKP AČMK SVĚT             H V P %  
 1 Miroslav HavlíkCCDT18041874708136954169Telčský pohár (26.9.2020)
 2 David HajnCCDT17841790632632154881Telč croquet all-round cup AC (14.8.2021)
 3 Jiří PlachýCCDT17171722552461707669INTERCLUB SINGLES AC (3.7.2021)
 4 Václav DoskočilCCDT16781672-65.5128933572INTERCLUB SINGLES AC (3.7.2021)
 5 Otakar StankušMétis156515963162461786872DaRK Cup AC (21.8.2021)
 6 Hana HajnováCCDT14141380-347161976460INTERCLUB SINGLES AC (3.7.2021)
 7 Jan KrálCCCC12291235612179829745DaRK Cup AC (21.8.2021)
 8 Tomáš VrtnýMétis12051123-827.5178958353DaRK Cup AC (29.8.2020)
 9 Anna KrálováCCCC11911176-15131826711536Telč croquet all-round cup AC (14.8.2021)
 10 Michal KotykMétis11901200108.51787310541INTERCLUB SINGLES AC (3.7.2021)
 11 Stanislav VorelCCCC10701057-1312148598939Telč croquet all-round cup AC (14.8.2021)
 12 Dagmar ŠtěpánkováCCCC1011983-2812120526843INTERCLUB SINGLES AC (3.7.2021)
 13 Štěpán HazdraCCDT1003971-32102348115334DaRK Cup AC (21.8.2021)
 14 Martin Güntner7311188457043175Telč croquet all-round cup AC (22.8.2020)
 15 Heinz Hackl7231191468043175Telč croquet all-round cup AC (22.8.2020)
 16 Christophe Bergen7191117398042250Telč croquet all-round cup AC (22.8.2020)
 17 Leona VorlováCCCC540499-4113958878INTERCLUB SINGLES AC (3.7.2021)
 18 Naděžda BauerováCCCC491477-1413969879INTERCLUB SINGLES AC (3.7.2021)